RWD

Kancelaria Regent Legal

Założycielka Kancelarii Prawnej REGENT LEGAL radca prawny Joanna Regent-Cendrowska, posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, a także w udzielaniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych.

Doświadczenie zostało zdobyte w kancelariach prawnych oraz spółkach z wielu dziedzin prawnych, współpracuje z organizacjami społecznymi w zakresie wspierania inicjatyw zmierzających do podnoszenia świadomości prawnej społeczeństwa, integracji europejskiej oraz działania na rzecz ochrony praw człowieka i reformy systemu edukacji prawniczej, od kilku lat świadczy pomoc prawną PRO BONO na rzecz każdej osoby, która wymaga pomocy prawnej (więcej: Pomoc prawna PRO BONO)

Radca prawny Joanna Regent-Cendrowska specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym oraz prawie cywilnym i rodzinnym. Posiada doświadczenie w negocjowaniu kontraktów, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych a także w postępowaniach międzynarodowych prowadzonych przed Europejskim Trybunale Praw Człowieka oraz Europejskim Trybunale Sprawiedliwości.

Joanna Regent-Cendrowska wpisana jest na listę radców prawnych prowadzonej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA 11976.

Zadzwoń
i umów się na spotkanie

tel:
669 134 666

• Bankowość i finanse

Postępowania administracyjne i sądowo-administracyjne

• Obsługa prawna przedsiębiorców.