RWD

Obsługa prawna przedsiębiorców

Kancelaria Prawna REGENT LEGAL specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Usługi Kancelarii ukierunkowane są na skuteczne rozwiązywanie problemów przedsiębiorców i udzielanie im  pomocy w prowadzeniu działalności.

Kancelaria oferuje klientom biznesowym pomoc  zarówno przy rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z działalnością, jak i przy obsłudze negocjacji, transakcji bądź sporów.

Kancelaria pomaga również przy tworzeniu umów spółek, spraw związanych z rejestrowaniem spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym,  likwidacji spółek, obsługą prawną i szerokim doradztwem, a także udziela pomocy prawnej w zakresie upadłości osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Kancelaria pomaga w uzyskaniu stabilizacji spółek i przedsiębiorstw, uzyskaniem bezpieczeństwa prawnego,  tworzeniu dokumentacji  wewnętrznej  w zakresie wzorów umów, uchwał,  oraz regulaminów.

Oferta Kancelarii oraz modele rozliczenia są przedstawiane po uzyskaniu szczegółowych informacji co do zakresu potrzeb Klienta biznesowego.

Zadzwoń
i umów się na spotkanie

tel:
669 134 666

• Bankowość i finanse

Postępowania administracyjne i sądowo-administracyjne

• Obsługa prawna przedsiębiorców.