RWD

Prawo cywilne i rodzinne

W ramach naszej działalności świadczymy usługi z szeroko rozumianego prawa cywilnego, różnych dziedzin prawa cywilnego i rodzinnego – wszystko w celu świadczenia jak najlepszej pomocy prawnej naszym Klientom. Kancelaria jest w stanie podjąć się niemal każdej sprawy, podchodząc do niej jak do wyzwania, które trzeba zrealizować. Czynności z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego prowadzimy w sposób skuteczny, dynamiczny i w trosce o interesy oraz dobre imię naszych Klientów. Najważniejszym elementem jest określenie celu Klienta, naszym zadaniem jest dążenie do osiągnięcia sukcesu.

Jedną z dziedzin prawa cywilnego, którą zajmujemy się w naszej kancelarii, jest prawo zobowiązań. Przygotowujemy umowy cywilnoprawne oraz pomagamy w ich egzekwowaniu, także w razie niedotrzymania warunków przez druga stronę. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi odzyskiwania należności, pozwami o zapłatę, a także takimi, gdzie toczy się postępowanie windykacyjne czy też uzyskaniem nakazów zapłaty. Adwokat jest w stanie reprezentować w sposób profesjonalny wszystkie strony postępowania, zależnie od potrzeb i interesów Klienta.

Zajmujemy się również podziałem majątku wspólnego pomiędzy małżonkami, rozdzielnością majątkową, unieważnianiem aktów notarialnych, sprawami związanymi ze zniesieniem współwłasności nieruchomości. Kancelaria REGENT LEGAL zajmuje się również sprawami spadkowymi, prowadzimy również sprawy związane z zachowkiem.

Postępowanie cywilnie to również wszelkie postępowania związane z odszkodowaniami, oraz postępowania egzekucyjne. Kancelaria współpracuje z Komornikami Sądowymi na terenie Warszawy i powiatu Legionowskiego.

Wraz z postępowaniami cywilnymi, Kancelaria REGENT LEGAL prowadzi sprawy rodzinne, w tym sprawy związane z rozwodami, alimentami, władzą rodzicielską oraz kontaktami z małoletnim, a także  postępowanie związane z egzekucją alimentów oraz stosowaniem prawnych rozwiązań mających na celu zapobieganie naruszania przez jednego z rodziców postanowień co do kontaktów.

W powyższych sprawach również reprezentujemy przed sądami, a do każdej sprawy podchodzimy merytorycznie dbając o interesy Klienta. Wycena usługi jest indywidualna, następuje po zapoznaniu się z dokumentacją.

Kancelaria przyjmuje również zlecenia sporządzania projektów pojedynczych  pism bez konieczności ponoszenia kosztów za przyjęcie całości sprawy.

Zadzwoń
i umów się na spotkanie

tel:
669 134 666

• Bankowość i finanse

Postępowania administracyjne i sądowo-administracyjne

• Obsługa prawna przedsiębiorców.