RWD

Upadłość konsumencka

Kancelaria REGENT LEGAL świadczy usługi związane z pomocą w uzyskaniu upadłości konsumenckiej, tj. osoby fizycznej, której zadłużenie nie jest związane z działalnością gospodarczą.

W przypadku usług związanych z upadłością osoby fizycznej, której zadłużenie jest związane z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, zapraszamy tutaj.

Celem upadłości konsumenckiej jest pomoc dłużnikowi i umożliwienie mu powrotu do normalnego życia. Skutkiem upadłości konsumenckiej jest likwidacja całego majątku dłużnika i przeznaczenie przez syndyka środków w ten sposób zebranych na spłatę wierzycieli.

Kancelaria udziela pomocy do czasu wydania postanowienia o ogłoszenie upadłości konsumenckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, jak również w postępowaniu po ogłoszeniu upadłości, współpracujemy z syndykami, sporządzamy pisma procesowe, dążymy do umarzania wszystkich wierzytelności.

Obowiązkiem Klienta jest dostarczenie jak największej ilości dokumentacji związanej z zadłużeniami, umowami bankowymi, pismami z windykacji.

Zadzwoń
i umów się na spotkanie

tel:
669 134 666

• Bankowość i finanse

Postępowania administracyjne i sądowo-administracyjne

• Obsługa prawna przedsiębiorców.